- BOSCH

Цена
€36 00 / 70 41 лв
с ДДС
В Наличност
Компактна универсална резачка-чопър за бързо нарязване и смесване, който пести времето ви.
Лесно почистване благодарение на възможността за миене на приставките в съдомиялна.Лесно съхранение благодарение на компактния дизайн.Пластмасов съд, подходящ за съдомиялна и микровълнова печка с вместимост 800 мл.Диск за разбиване на сметана или белтъци.Мощен 400-ватов мотор.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Мощност, W | 400 W |
| Полезна вместимост на купата, l | 0.8 l |
| Обща вместимост на купата, l | 0.8 l |
| Материал на купата | Plastic |
| Брой скорости | 1 |
| Импулсен режим | - |
| Отделение за съхранение на кабела | yes, Easy storage |
| Цвят | White |
| Приложение | за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност, W | 400 |
| Полезна вместимост на купата, l | 0.8 |
| Обща вместимост на купата, l | 0.8 |
| Материал на купата | Plastic |
| Брой скорости | 1 |
| Импулсен режим | Не |
| Цвят | White |
| Отделение за съхранение на кабела | Да |
| Подкатегория | Кухненски уреди |
| Приложение | за дома |
| Тегло | 1.50кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Пасатор |
| Мощност (W) | 400 W |
| Обем на каната (L) | 0.5 L |
| Степени на скорост (count) | 1 |
| Материал на каната | Пластмаса |
| Пулсова функция | Не |
| Натрошаване на лед | Не |
| Брой програми (count) | 0 |
| Цвят | Бял |
| Ниво на шум (dB) | 75 |
| Тегло | 1.50кг |
Блендер Bosch MMR08A1 Chopper – Компактен и мощен 400 W
Нарежете билки, ядки, лук и други съставки бързо и равномерно с помощта на Bosch MMR08A1 Chopper. Мощният 400 W мотор и ножът от неръждаема стомана осигуряват отлични резултати за секунди. Компактният дизайн спестява място, а купата от 0.5 L е идеална за малки порции.
Ключови Предимства
- Мощен 400 W мотор – справя се лесно с твърди съставки.
- Нож от неръждаема стомана – издръжлив и остър за равномерно нарязване.
- Компактен дизайн – лесен за съхранение и подходящ за малки кухни.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 400 W |
| Обем на купата | 0.5 L |
| Цвят | Бял |
Какво има в кутията
- Bosch MMR08A1 Chopper
- Нож от неръждаема стомана
- Купа 0.5 L с капак
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.













